Jesteśmy producentem luksusowych jachtów marki Galeon cieszących się popularnością na całym świecie, świadomie i z sukcesem wykorzystujemy innowacyjne technologie ostatnich dziesięcioleci. Z powodzeniem produkujemy rocznie ponad 200 jachtów sprzedawanych w 36 krajach, a nasza wykwalifikowana kadra liczy ponad 1600 osób. Dziś chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i możliwościami parku maszynowego zapraszając do współpracy.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować najbardziej odważne projekty dla takich gałęzi przemysłu jak motoryzacyjny, transportowy, energetyczny, stoczniowy czy lotniczy. Profesjonalnie przygotowana kadra w departamencie CNC wspomoże w procesie projektowania oraz wytwarzania. W pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowania CAD/CAM Zapewniamy profesjonalny nadzór i realizacje przez zespół doświadczonych inżynierów na każdym etapie projektu.

DLACZEGO GALEON?

  • Zaufaj doświadczeniu – istniejemy nieprzerwanie od ponad 40 lat, jesteśmy niezależną firmą rodzinną uznaną i szanowaną firmą na całym świecie.
  • Nowoczesny Park Maszynowy – to maszyny i oprogramowania światowych producentów.
  • Zespół – zatrudniamy ponad 1600 osób z pasją, podnoszących swoje kwalifikacje.
  • Profesjonalizm – cenimy sobie pracę wysokim standardzie obsługi klientów. Profesjonalnie przygotowujemy się i realizujemy każdy projekt.
  • Rozwój – w naszym DNA głęboko zakorzeniony mamy rozwój pod względem technologiczne

Realizujemy projekty z zakresu wykonania form produkcyjnych, form prototypowych, modeli. W procesie opracowania form, modeli stosujemy oprogramowanie CAD/CAM, a realizujemy za pomocą 5 osiowych centrów numerycznych CMS Posejdon i Fanum Lambda VTM o niespotykanych parametrach w tej części Europy. Frezujemy głównie materiały lekkie takich jak tworzywa sztuczne, piankowe, kompozyty, lite drewno, MDF, sklejka, i inne.